Skontaktuj
się z nami

ikona telefon
+48 22 586 40 00

Nagrody

Tu jesteś / Strona główna / Nagrody

Kinga Hanna Stachowiak laureatką zestawienia „Perły Polskiego Biznesu” w latach 2012, 2013, 2014.

Jak co roku Gazeta Finansowa przygotowuje zestawienie 50 Najbardziej Przedsiębiorczych Kobiet w Polskim Biznesie - Pereł Polskiego Biznesu. Kinga Stachowiak, Prezes Portal Skarbiec.biz S.A. została już trzykrotnie doceniona przez tygodnik finansowy za zaangażowanie, przedsiębiorczość oraz budowanie należytego wzorca kobiety sukcesu. Po raz pierwszy przyznano Jej ten tytuł w 2012 roku.

Perły Polskiego Biznesu 2013 PDF

Perły Biznesu wywiad 2013 PDF

 

Członek Business Centre Club 2012

Prezes Portal Skarbiec.biz S.A. w 2012 roku została przyjęta do grona członków Business Centre Club, prestiżowego klubu przedsiębiorców i największej w kraju organizacji indywidualnych pracodawców.

Członkowie BCC, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.

 

50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce

Kinga Hanna Stachowiak, Prezes Portal Skarbiec.biz znalazła się w prestiżowym gronie 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce miesięcznika ekonomicznego Home&Market

Od lat inicjatorem Rankingu 50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce jest miesięcznik Home&Market. Zestawienie uwzględnia 50 najbardziej wpływowych kobiet w polskim biznesie – obejmujące stanowiska Prezesa Zarządu, Wiceprezesa Zarządu oraz Członka Zarządu. Zwrócono uwagę na wielopłaszczyznowość w zarządzaniu spółkami z branży medialnej oraz branży nieruchomości przez Prezes Portal Skarbiec.biz S.A. - Kingę Stachowiak.

50 Najbardziej Wpływowych Kobiet w Polsce - Wywiad

Notka Biograficzna

 

Menedżerowie roku 2013 – Home&Market rok 2013
Menedżerowie roku 2017 – Home&Market rok 2017

 

Kinga Stachowiak dwukrotnie otrzymała wyróżnienie od miesięcznika Home&Market w zaszczytnej publikacji Menadżerów roku (2013, 2017) – w uzasadnieniu doceniono udostępnienie milionom Polaków wiedzy z zakresu prawa, finansów i gospodarki. Redakcja Home&Market od lat docenia i promuje wybitnych menadżerów oraz osoby zarządzające najprężniejszymi firmami w Polsce. Zaprezentowano sylwetki osób, które wykazały się przedsiębiorczością, nie bały się podejmować odważnych decyzji biznesowych, a pod ich zarządzaniem firmy rosły w siłę.

Menedżerowie roku 2013 – Home&Market rok 2013 WYWIAD PDF

Menedżerowie roku 2013 – Home&Market rok 2013 PDF

Menedżerowie roku 2017 – Home&Market rok 2017 PDF

 

Wyróżnienie w zestawieniu Rzeczpospolita Babska - Gazeta Finansowa rok 2013

Lista Rzeczpospolita Babska przygotowywana przez Gazetę Finansową prezentuje najcenniejsze kobiety w Polsce, które poprzez swoją codzienną pracę i działalność udowadniają, iż sukces nie jest obecnie domeną wyłącznie mężczyzn. Wśród wyróżnionych Pań zajęła miejsce Kinga Stachowiak – Prezes Portal Skarbiec.biz, którą nagrodzono za aktywność zawodową oraz odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań.

Wyróżnienie w zestawieniu Rzeczpospolita Babska WYWIAD PDF

Wyróżnienie w zestawieniu Rzeczpospolita Babska

 

100 kobiet biznesu – Puls Biznesu 2014 r.

Puls Biznesu doceniając znaczącą rolę kobiet w polskim biznesie stworzył ranking „100 Kobiet Biznesu”, w którym została wyróżniona Pani Kinga Stachowiak – Prezes Portal Skarbiec.biz  S.A., zajmując wysokie 21 miejsce.

DANE TELEADRESOWE

ikona punkt
4 Business Services
Ul. Maciejki 13
02-181 Warszawa
ikona telefon +48 22 586 40 00
ikona poczta kinga.stachowiak@portal-skarbiec.com
ZNAJDZIESZ NAS

ikona facebook ikona twitter
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych